Виконання опери Дмитра Бортнянського "Сокіл" за участю викладачів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка

L5

30 серпня 2014 року в рамках I-го Міжнародного фестивалю “Музика в старовинному Львові» на Італійському подвір’ї Львівського історичного музею відбулося виконання опери Дмитра Бортнянського «Сокіл» за участю викладачів та студентів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Керівник проекту – професор кафедри інструментально-виконавської майстерності, народна артистка України Наталія Свириденко (клавесин). У виставі взяли участь професор кафедри академічного та естрадного вокалу, народний артист України Василь Бокоч (Грегуар), доценти кафедри академічного та естрадного вокалу – заслужений артист України Віктор Тетеря (Федеріго), заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова (Елвіра), випускник магістратури нашого університету Станіслав Трифанюк (Педрілльо). Вони продемонстрували блискуче вокальне виконання, яскраву акторську гру, неперевершений ансамбль вокальної та інструментальної музики. Співаки разом із оркестром «Віртуози Львова» підкорили вишукану шляхетну публіку з України, Польщі, Чехії та інших європейських країн.

Високу оцінку та щирі вітання учасникам висловив засновник та співорганізатор фестивалю - народний артист України Сергій Бурко.

L2