Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Гостьова лекція-брифінг доктора педагогічних наук, професора О.Лобової

 

3а.jpg   27 квітня 2022 року кафедра музикознавства та музичної освіти організувала гостьову лекцію-брифінг з доктором педагогічних наук, професором Сумського державного педагогічного університету імені А. Макаренка ОЛЬГОЮ ЛОБОВОЮ. Доповідачка презентувала свій підручник «Мистецтво» для школярів початкового рівня закладів середньої освіти. Ця оригінальна праця побудована за принципом органічної взаємодії різних видів мистецтв з метою комплексного розвитку дітей. Підручник гарно ілюстрований, у ньому вдало поєднані пізнавальні та ігрові завдання. Інноваційного характеру праці надають посилання у вигляді qr-кодів, використання яких значно розширює матеріал друкованої книги.

   Лекція Ольги Лобової зацікавила присутніх членів кафедри, а також студентів і аспірантів, особливо тих, хто вже долучився до педагогічної практики в закладах середньої освіти. Бажаємо шановній доповідачці плідних успіхів у науково-творчій та педагогічній діяльності у мирній процвітаючій Україні!

учасники.jpg