Звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Інституту мистецтв 19.05.2014

19.05.2014р. в Інституті мистецтв відбулася звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Інституту мистецтв.

M30   M34

Був заслуханий звіт чинного Голови Ради студентського самоврядування Максима Маліка про діяльність студради протягом 2013-2014 н.р., розглянуті питання обрання

представників до Студентського парламенту на 2014-2015 н.р., обрання нового Голови студради та Голови Студентської профспілкової організації Інституту мистецтв.

M31 M35

Антон Іщенко, студент 2 курсу, був обранний на посаду Голови Ради студентського самоврядування; Юлія Прокопчик, студентка 3 курсу – на посаду Голови студентської профспілки; Анна Порязєва (2 курс) та Валерія Заїка (2 курс) – представниками в Студентський парламент.

ichenko procop

Вітаємо новообраних представників студентського активу з обранням на відповідні посади та бажаємо плідної роботи та успіхів у всіх починаннях!