Вітаємо переможця конкурсу на кращу складову електронного навчального курсу!

Протягом березня-квітня в Київському університеті імені Бориса Грінченка проводився Конкурс на кращу розробку складових електронних навчальних курсів

серед викладачів у двох номінаціях «Презентація» та «Завдання для самостійної роботи студентів».

Щиро вітаємо Варивончик Анастасію Віталіївну, доцента кафедри образотворчого мистецтва, за перемогу в номінації "Презентація" (III місце).

Бажаємо наснаги для майбутніх звершень, удосконалювати свої курси в усіх напрямах:

методичній довершеності, педагогічній майстерності, створенні нових, живих,

важливих, цікавих, корисних електронних навчальних курсів.

var