Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

У квітні місяці викладачами кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв було проведено ряд профорієнтаційних заходів:

- концертний виступ у Київському коледжі культури та мистецтв підготували та провели доцент Заслужений артист України Віктор Тетеря (концертмейстер Людмила Сивопляс), викладач, лауреат міжнародних конкурсів

Софія Леонтієва ( концертмейстер Ганна Шепеленко) та студенти: Владислав Федоров, Дар’я Терещенко, Антон Іщенко, Анастасія Шило, Давлатова Тамара.

mam1

 

-у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулося родинне свято київської гімназії "Академія", де достойно представила кафедру доцент, заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова. Також вона запросила на майстер-клас Заслуженої артистки України, солістки Національної опери України Людмили Монастирської викладачів та студентів Чернігівського музичного училища, провела співбесіду у якій брали участь студенти магістратури Інституту мистецтв Любов Кравець та Юлія Картава. mam 2

- старший викладач Лариса Леванова та доцент, Заслужена артистка України Рімма Шаповалова запросили викладачів та учнів музичних шкіл міста Обухів та Українка на майстер-клас Людмили Монастирської. Провели профорієнтаційний концерт у київській школі №325 в якому взяли участь студенти кафедри академічного та естрадного вокалу Дар’я Терещенко, Олександра Локтінова та Анастасія Шергіна. На цьому заході були присутні представники департаменту освіти та науки міста Києва. 


 mam 3