MIEDZYNARODOWY PLENER GORACEJ EMALII «BRATERSKIE SPOJRZENIE»

25 по 30 жовтня 2021 року у м. Косів (Івано-Франківська обл.) в рамках Міжнародного арт-проєкту «Мистецтво, народжене вогнем» відбувся Перший і єдиний в Україні Міжнародний молодіжний емальєрний пленер «BRATERSKIE SPOJRZENIE». Організаторами пленеру виступили «Braterstwo» (Malopolska Fundacja przyjazni Polsko-Ukrainsko-Slowackiej) (m. Krynica-Zdroj, Polska)), емальєрна школа викладача кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Олександри Барбалат «Майстерня Сонця» (м. Київ, Україна) та Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ (м. Косів, Україна). У рамках мистецької події відбулися майстер-клас спеціального гостя, відомого ювеліра-емальєра Роїна Хуцидзе (м. Руставі, Грузія) та Міжнародна науково-практична online конференція на тему: «Hot Enamel as the Dominant Insert in the Works of Jewellery and of Decorative and Applied Arts», ініціатором й співорганізатором котрої була Олександра Барбалат. Також в пленері та конференції взяла участь студентка спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Іоанна Величко, створивши роботу «Транс» в техніці гарячої емалі, свинцевої жили, акрилу.