Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Хор «Brevis» - Підтверження звання «Народний художній колектив»

received_300834797311979.jpeg

Рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України 11.10.2021 року підтверджено звання «Народний художній колектив» студентському хору «Brevis» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, художній керівник і диригент завідувач кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства Олена Заверуха.

Народний художній колектив «Brevis» – є одним із провідних хорових колективів Києва. Він успішно виступає на різноманітних заходах і концертах, присвячених видатним історичним і культурним подіям нашої країни. У репертуарі колективу твори Д. Бортнянського, М. Березовського, С. С. Гулака-Артемовського, М. Лисенка, Д. Січинського, М. Леонтовича, О. Кошиця, К. Стеценка та сучасних авторів І. Шамо, Л. Дичко, Б. Фільц, О. Токар. Значне місце відведене західно-європейській музиці – це твори А. Вівальді, В.А. Моцарта, Дж. Верді, Г. Форе, Б. Бріттена, Дж. Раттера.

Традиційними для хорової діяльності колективу стали концерти у Київській міській державній адміністрації, Будинку офіцерів Збройних сил України, Київському університеті імені Бориса Грінченка та інших концертних майданчиках м. Києва.

З концертними виступами хоровий колектив співпрацює із Народною артисткою України, солісткою Віденської опери Вікторією Лук᾽янець, Народним артистом України Віктором Тетерею. Колектив працює у творчій співдружності зі Спілкою композиторів України, зокрема з лауреатом премії ім. М. Лисенка, доктором філософії мистецтва Валентиною Кузик, а також художнім керівником і головним диригентом-засновником Київського симфонічного оркестру та хору Роджером Макмерріном.

Наказ про підтвердження звання.