КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ В ІНСТИТУТІ МИСТЕЦТВ

13 жовтня 2021 року з нагоди Дня захисників і захисниць України студентами Інституту мистецтв Університету Грінченка було проведено інтерактивний проєкт «Козацькі забави». Захід включав інтелектуальні та рухливі конкурси, вітальні номери та цікаві завдання. Тут і лунав козацький марш, і малювали козака, і варили куліш.    Всі бажаючи могли позмагатися у спритності, кмітливості, мужності, а головне відчути себе в образі вільної людини, яка любить свою країну Україну!

Дякуємо організаторам чудового проєкту і бажаємо любити рідний край, поважати його історію і множити мистецькі здобутки!