Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Напередодні травневих свят студенти 1 курсу напряму підготовки «Образотворче мистецтво» організували та провели для школярів Печерського і Дарницького районів міста Києва

соціально-гуманітарні заходи, присвячені вивченню творчості видатного українського письменника, мовознавця та вченого Бориса Грінченка.
Спеціально для зустрічі зі школярами студенти-першокурсники підготували цікаву відео- презентацію про життя і творчу спадщину Б. Грінченка, натхненно читали його вірші та уривки творів, які він присвятив дітям. Проте найбільший інтерес в учнів та вчителів викликали ілюстрації до творів нашого видатного співвітчизника, які виконали у свій вільний час першокурсники і подарували школярам. За свої старання студенти були винагородженні сяючими, щасливими очима школярів і запрошенням знову завітати у гості.

kuz11  kuz22 
 

 

kuz33