Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Стажування в Літньому Університеті Центрально-Європейського університету (ЦЄУ, Будапешт, Угорщина)

Чернета_ТО_для_сайту.jpgCherneta_СEU2021.jpg

В липні 2021 року Тетяна Чернета, канд. мист., доцентка кафедри академічного та естрадного вокалу ІМ, у рамках підвищення кваліфікації пройшла стажування в Літньому Університеті Центрально-Європейського університету (ЦЄУ, Будапешт, Угорщина).  Спеціалізований онлайн курс з музикознавства «Music as Heritage» (Музика як спадщина) отримав грант Вишеградського фонду. Партнером авторів грантового проєкту – організації «Hangveto» та ЦЄУ, наряду з Університетом в Нітрі (Словакія) та мистецькими організаціями Чехії і Польщі, став Київський університет імені Бориса Грінченка. 

Міжнародний курс був справді мультинаціональним і об’єднав музикознавців, етномузикологів, викладачів, музичних менеджерів з Угорщини, Словаччини, Румунії, Великобританії, Бельгії, Португалії, Хорватії, Канади, Зімбабве, Індії, Пакистану, США й України. Отриманий Тетяною Чернетою на підставі створення і публічного захисту індивідуального проєкту сертифікат має логотип нашого університету.