Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція 13 березня 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (корпус №1, вул. Тимошенка, 13б) відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Розвиток студентської науки

 

У ній взяли участь близько 100 студентів з різних вищих навчальних закладів України. На секційних засіданнях учасники конференції презентували свої конкурсні проекти. Студенти Інституту мистецтв також взяли участь в і отримали призові місця. Переможцями у конкурсі на кращий проект на тему “Наукова ідея ‒ інвестиція в майбутнє” стали:

І місце

  • Сафтюк Василь, студент VI курсу Інституту мистецтв напряму «Музичне мистецтво»;

ІІІ місце

  • Галайда Тетяна, студентка VІ курсу Інституту мистецтв напряму «Дизайн»

 Усі студенти, які представляли свої конкурсні проекти отримали сертифікати учасника конференції. Переможців конкурсів було нагороджено почесними дипломами та грошовими преміями.

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм подальших наукових досягнень та творчих злетів!

 

0102
0304
 0705

0806