Вітаємо Лауреата премії Б. Хмельницького та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського

18122020

Вітаємо Лауреата премії Б. Хмельницького та  10 грудня 2020 року у центральному будинку офіцерів Міністерством оборони України відбулося вручення премій Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики в творах літератури та мистецтва, премія присуджується щороку. Серед лауреатів ‒ композитор, поет, виконавець, студент III курсу спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) Інституту мистецтв Кобзаренко Юрій.

Рішенням журі Українського фонду культури та Української Асоціації письменників соціально-художньої літератури Кобзаренко Юрій також нагороджений медаллю та дипломом лауреата Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського у номінації «пісенна творчість» за 2020 рік.