З Новим 2014 роком!

0 copyУ Новорічну ніч кожен чекає дива. Хоч на одну мить свято Нового року повертає нас у чарівну казку, і в неповторні хвилини мрій ми очікуємо щастя. Біля новорічної ялинки ми загадуємо бажання і віримо, що все обов’язково здійсниться!
А поки, до Нового року залишилося кілька днів… В очікуванні дива, Інститут мистецтв протягом вже двох тижнів готується до свята: студенти прикрасили ялинку та приміщення Інституту, разом гостинно зустрічали Миколая, щодня всі дарують щиру посмішку один одному, відчуваючи наближення Нового року, зимових канікул, Різдва Христового та інших свят.

25 грудня 2013 року в актовій залі нашого корпусу відбувся святковий концерт «Новорічне конфетті»! Студенти та викладачі Інституту подарували глядачам чудові вокальні, інструментальні та хореографічні номери. З новорічно-різдвяними святами всіх привітав директор Інституту мистецтв Костянтин Юрійович Бацак, нагородивши грамотами та подяками тих студентів, які протягом року плідно працювали над собою та здобули багато особистих перемог.
В незвичайно теплу та святкову атмосферу, де кожен насолоджувався піснями й танцями, гарною музикою та колядками, завітали довгоочікувані Дід Мороз та Снігуронька. І знову кожен повірив у диво, а Дідусь зі своєю онучкою побажали всім нових звершень та віри в майбутнє.
Тож, зичимо всім любові та щастя на довгі літа!
З Новим роком, грінченківська родино!