Договір про міжнародне співробітництво

2310202020202023

22 жовтня 2020 року відбулася зустріч директора Інституту мистецтв Тетяни Медвідь з директором Вищої художньої школи «Маджента»

(Райден,  Швейцарія) Гансом Рудольфом Зурфлухом. У ході зустрічі окреслено перспективи майбутньої співпраці, розроблено план дій щодо створення спільних творчих проєктів, проведення майстеркласів, практикумів у галузі арт-терапії.

Кульмінацією зустрічі стало підписання договору про міжнародне співробітництво між Інститутом мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та Вищою художньою школою «Маджента»

(Райден,  Швейцарія).

Вітаємо з цією урочистою подією!