Дмитрик та Даринка завітали до учасників Соціального проекту «З Києвом і для Києва»

021 грудня 2013 року в Інституті мистецтв відбувся святковий концерт «Новорічні пригоди Дмитрика та Даринки або «Казка про загублений час» в рамках роботи IV етапу Соціального проекту «З Києвом і для Києва» для всіх дітей та дорослих, які протягом всього першого семестру 2013-2014 навчального року сумлінно навчалися на заняттях Художньої, Музичної, Хореографічної студій.

Разом з казковими героями діти з захопленням допомагали шукати всі частини чарівного годинника, щоб настав Новий рік! Дід Мороз та Снігуронька вітали всіх з новорічними святами та дарували подарунки.

Діти з задоволенням розповідали Дідусеві віршики, фотографувалися та веселилися.
А подарували цю казкову зустріч студенти спеціальності «Музичне мистецтво» (спеціалізація «Режисура музично-виховних шкільних заходів») та старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Д.А. Лєвіт.
Тож, як побажали Мороз та Снігуронька, нехай до кожного завітає щасливий Новий рік та принесе багато посмішок та подарунків!