Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Презентація нової книги «Неширокому колу відомі»


Изображение 02416 грудня 2013 року у Київському міському будинку учителя відбулася презентація нової книги завідувача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, доктора філософських наук, професора Ю.Л.Афанасьєва «Неширокому колу відомі». Книга, що написана у жанрі роману-спомину, відтворює широку панораму повсякденного життя в Україні 50 –70-х років ХХ століття, змальовує цілу галерею яскравих особистостей, які реально жили і діяли в ті часи.

 

 Під час презентації автор читав прозаїчні та поетичні фрагменти зі своєї книги та виконував пісні, написані спеціально до цієї події.

 

 

У програмі презентації брав участь автор музики цих пісень композитор та піаніст, Заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський та Хор територіального центру соціального обслуговування Дарницького району м. Києва під керівництвом Анатолія Стратілата.

Виступи усіх учасників презентації були надзвичайно тепло сприйняті публікою, що заповнила у цей вечір Молодіжний зал Міського будинку учителя.