Святий Миколай в Інституті мистецтв

00Сьогодні, 19.12.2013, як і кожного року, до всіх мандрівників та дітей йде їхній покровитель Святий Миколай. Невидимою рукою він здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.

І до нашого Інституту з радісною посмішкою завітав добрий Миколай, подарувавши святковий настрій кожному, хто з самого ранку ішов на пари. Відвідуючи студентів та викладачів на заняттях, Миколай пригощав усіх солодощами та бажав гарного настрою і успіхів в наступаючому Новому 2014 році.

День Святого Миколая – свято, яке вважається найбільш шанованим у православному світі. Це свято віри, світла і добра. Давайте в цей день дарувати всім своє тепло і увагу, адже кожен сьогодні чекає на свято!