Виставка студентських творчих робіт друкованої графіки «Естамп/20»

kom23012020

20 січня 2020 р. за ініціативи кафедри образотворчого мистецтва відбулося відкриття виставки друкованої графіки «Естамп/20» на базі Публічної бібліотеки імені Лесі Українки міста Києва. В експозиції представлені понад 100 робіт студентів-художників ІІІ та IV курсу спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, виконані у друкованих техніках дереворит, гравюра на пластику, ліногравюра, суха голка.

Метою виставки є представлення широкому загалу глядачів сучасних графічних творів, виконаних у різних техніках друку.