Звіт директора Інституту мистецтв за 2019 рік 22 січня 2020 р.

22012020

22 січня 2020 року в Інституті мистецтв відбувся звіт директора кандидата історичних наук, доцента Бацака Костянтина Юрійовича про роботу на посаді за 2019 рік.

В обговоренні звіту взяли участь проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент Жильцов Олексій Борисович, а також члени професорсько-викладацького складу та представники студентства.

Делегати Конференції трудового колективу Інституту мистецтв позитивно оцінили та схвалили звіт директора Бацака  К.Ю. Щиро вітаємо Костянтина Юрійовича з успішним звітуванням і бажаємо нових здобутків у 2020 році!