Вийшла друком монографія Олексюк О.М. «Розвиток духовного потенціалу особистості у постнекласичній мистецькій освіті»

020202 copy

У монографії розглянуто теоретико-методологічні засади розвитку духовного потенціалу особистості в постнекласичній мистецькій освіті, здійснено методологічний аналіз розвитку духовного потенціалу особистості в мистецькій освіті, окреслено сучасні тренди розвитку духовного потенціалу особистості в постнекласичній мистецькій освіті, визначено механізми реалізації духовного потенціалу особистості у вищій мистецькій освіті. Пропонується до уваги науковців, викладачів, аспірантів, студентів і вчителів закладів освіти.