Відбувся захід «Живопис у музиці»

1819201901
          12 листопада 2019 року відбувся захід «Живопис у музиці», який  провела кафедра інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Відбувся він в Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського. В концерті взяли участь студенти: Дар’я Довга  (ІІІ курс), Анастасія Федоренко (ІІІ курс), Ангеліна Болгова (ІІ курс), Юлія Житкова (ІV курс), Ліліанна Хамраєва (ІV курс), Поліна Теслюк (VІ курс), Михайло Матущак (ІІ курс), Мирослава Прокопенко (ІІІ курс), концертмейстер Л.І. Сивопляс. Підготували студентів до виступу доцент Ляшенко О.Д., старший викладач Економова О.С. , старший викладач Гаркуша Л.І., викладач Бутенко Т.М., викладач Василевич М.О.

Організатори та сценаристи  заходу –  старші викладачі Економова О.С. та Гаркуша Л.І., ведуча – студентка VІ курсу Теслюк Поліна.

18192019