Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Майстер-клас відомого українського дизайнера Гаїка Аванесяна

100 copy

16 жовтня 2019 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся майстер-клас відомого українського дизайнера ошатного та весільного одягу Гаїка Аванесяна для студентів ОПП «Прогнозування моди» та викладачів. Його називають «українським кутюр’є», або «дизайнером червоної доріжки», оскільки майстер одягає відомих українських та світових зірок, телеведучих, публічних людей з багатьох країн. Гаїк Аванесян поділився таємницями своєї майстерності та професійного росту. Кожна ошатна сукня від Гаїка Аванесяна – це витвір рукотворного мистецтва, а сам дизайнер – скоріше художник, ніж кравець.     

  Магістрантам ОПП «Прогнозування моди» було цікаво дізнатись, що над одним виробом бренду Hayk Avanesyan часом працюють 6-8 вишивальниць протягом кількох місяців, а на його відому шифонову сукню з прозорих троянд йде до 130 метрів шовку. Зустріч з дизайнером виявилась знаковою для майбутніх експертів з прогнозування моди ще й тому, що саме Гаїк Аванесян був першим в Україні магістром, хто виконав свою дипломну роботу із застосуванням методів прогнозування моди і втілив свої дослідження у колекцію. Дизайнер спрогнозував тенденції моди на 5 років вперед. І підтвердив на зустрічі, що всі вони збулися! Дипломна робота кутюр’є була виконана під керівництвом проф. Білякович Л.М. десять років тому. Методологію прогнозування моди Гаїк Аванесян використовує і посьогодні у своїй роботі.