Вийшла друком міжнародна колективна монографія «Teacher Education in the 21st Century»!

22 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 23 copy_copy

Вийшла друком міжнародна колективна монографія «Teacher Education in the 21st Century». Серед відомих європейських учених, які увійшли в колектив авторів монографії, Україну представила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики музичного мистецтва Ольга Миколаївна Олексюк. Розроблені нею ідеї світоглядної альтернативи у мистецькій освіті становлять неабиякий інтерес як для української, так і для світової постнекласичної науки.