Святкування приурочені 70-й річниці визволення Києва

006 листопада 2013 року об 11.00 год. студенти та викладачі Інституту мистецтв на чолі з директором К.Ю.Бацаком взяли участь у святковому параді, приуроченому 70-й річниці визволення Києва від нацистських загарбників.

О 12.05 год. Інститут мистецтв долучився до загальноміської «хвилини мовчання» на вшанування пам’яті воїнів-визволителів, що полягли за нашу свободу.

Ще одним спогадом про тяжкі роки війни став святковий концерт, який відбувся 11 листопада 2013 року в актовій залі Інституту мистецтв.Крім студентів Інституту в концерті взяли участь зовсім юні «соколята» - учасники одноіменного хору хлопчиків загальноосвітньої школи №182.

День визволення Києва є одним з поворотних моментів у ході історії Великої Вітчизняної війни, і цей день ми не забудемо ніколи. За мужність і героїзм при визволенні Києва було нагороджено орденами і медалями 17500 бійців і командирів, а 668 стали Героями Радянського Союзу, тридцять двоє з них були киянами…
Сьогодні ми пам’ятаємо й шануємо полеглих у боях Великої Вітчизняної війни, та низько вклоняємося всім тим, хто повернувся з фронтів! Дякуємо за мирне небо!