Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Відкриття IV етапу Соціального проекту«З Києвом і для Києва»

0 На заглавну19 жовтня 2013 року стартував IV етап Соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «З Києвом і для Києва».
В Інституті мистецтв він розпочався з зустрічі та реєстрації учасників, які завітали до гостинного корпусу за адресою бул.Давидова, 18/2.

 

 

 

Продовжив програму святковий концерт-відкриття «Осінні грінченківські зустрічі», де свої таланти демострували не тільки студенти та викладачі, а й маленькі учасники Соціального проекту, які відвідують заходи вже не перший рік. З вітальним словом до присутніх звернулися проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Таїсія Юріївна Бєлофастова, директори Інституту мистецтв Костянтин Юрійович Бацак та Педагогічного інституту Віктор Іванович Юрченко. 
Чудовим фіналом цього дня стали майстер-класи Хореографічної та Художньої студій, де маленькі та дорослі гості Соціального проекту танцювали, малювали, працювали з папером та багато чому навчилися.
Запрошуємо долучитись до занять студій Інституту мистецтв!