МИСТЕЦТВО ЗАВЖДИ ПОРУЧ

irpen-nov2018

8 листопада 2018 року завідувач, професор кафедри образотворчого мистецтва, доктор мистецтвознавства Ольга Школьна та доцент кафедри образотворчого мистецтва, кандидат філологічних наук Іван Братусь разом зі студентами першого курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (Анастасія Сапунжийська, Юлія Сергійчук, Анастасія Супрун, Наталія Амєтова та Богдана Багінська) провели спільну з Художньою школою академічного рисунку і живопису «Irpen Art School» творчу зустріч «Мистецтво завжди поруч». Ця подія носила культурно-просвітницький та профорієнтаційний характер. Викладачі та студенти ділилися досвідом творчого поступу кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, відповідали на питання потенційних абітурієнтів та їх батьків. Після зустрічі кожний мав можливість окремо поспілкуватися з представниками Університету.

Ольга Школьна урочисто вручила подяку кафедри директору «Irpen Art School» Євгенії Харгрі.

Відеозвіт заходу: https://youtu.be/xAkaVsHUENo