День Української писемності і мови в Інституті мистецтв

02 copy

09 листопада 2018 року Інститут мистецтв долучився до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності  та марафону #носійСлова у соціальних мережах. У цей день  також пролунав виступ хору Інституту мистецтв «Співаємо українською», а протягом всього дня в холі  корпусу проходила мистецька акція «Вільний мікрофон»

(«Українське пісня, українське слово – ви мої перлини в українській мові»).

Вітаємо вас і бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!