Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Поїздка до Гуцульщини

28 

  12-15 жовтня 2018 р. відбулася поїздка до Гуцульщини, яку організували профком Київського університету імені Бориса Грінченка та профбюро Інституту мистецтв. У поїздці взяли участь члени профспілки Інституту мистецтв, Інституту людини, Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, бухгалтерії.

10 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Гуцульщина – це найчарівніша місцина Західної України, земля, оповита древніми міфами й легендами та заколисана співом трембіт. Це справжня скарбниця старовинних звичаїв, обрядів та традицій.

40

Екскурсанти відвідали Музей трипільської культури в Реваківцях, Свято-Аннинський жіночий монастир, Музей Маланки (с. Вашківці), Сріблясті водоспади, Музей Гуцульщини і Музей Писанки, Манявський скит, Манявський водоспад, «Гуцульську броварню», Буковель, Музей «Галерея гуцульських традицій та звичаїв» та інші історичні й архітектурні пам’ятки Гуцульщини, відчули дихання гір, милувалися гірськими пейзажами, слухали мелодійне звучання кришталевих струмків і водоспадів.

15 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 39