Відбувся вітальний виступ Зведеного хору Інституту мистецтв

IMG 20180419_102141-min
  19 квітня 2018 року в Колонній залі КМДА в рамках проведення ювілейної 30-ї міжнародної конференції Європейської ради національних асоціацій незалежних шкіл (ECNAIS) та Генеральної Асамблеї Європейської Ради національних асоціацій незалежних шкіл у присутності освітян з усіх регіонів України, представників влади  та громадських організацій відбувся вітальний виступ Зведеного хору Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Олени Заверухи.