Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Мистецький просвітницький проект кафедри теорії та методики музичного мистецтва

      4 березня 2018 року в Університетському коледжі у рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва» та мистецького просвітницького проекту кафедри теорії та методики музичного мистецтва відбулася лекція доцента кафедри, композитора Віталія Вишинського «Музика і мультиплікація». До участі були запрошені студенти I-IV курсів.

У виступі лектор зосередився на питаннях впливу музичних авангардних ідей на мистецтво анімації, творенні візуальної музики Оскаром Фішінгером, ідеї мальованого звуку, музичного супроводу абстрактних анімаційних робіт Вальтера Рутсана. Окремо було розглянуто авангардні пошуки композиторів, членів неформальної групи «Київській авангард» в українських мультиплікаційних фільмах 70-х років, зокрема, музику Леоніда Грабовського до мультфільму режисера Володимира Дахно «З життя пернатих». 

55 copy_copy