Всеукраїнський день бібліотек

0З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Інститут мистецтв долучився до відзначення цієї події. Студент-магістрант напряму підготовки «Дизайн» Іліан Меляницький взяв участь у конкурсі на найкращу розробку емблеми бібліотеки.

Студенти та викладачі Інституту з задоволенням взяли участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу» та подарували літературу мистецького та педагогічного спрямування бібліотеці. Сподіваємося, вона стане у пригоді багатьом студентам різних курсів та спеціальностей. І нехай кожному вдасться збагатити свій багаж знань з допомогою незамінного джерела – книги!