Ласкаво просимо!

laskavopros

24 лютого 2018 року викладач кафедри образотворчого мистецтва Стрельцова С. В. провела профорієнтаційну зустріч з учнями Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», розповіла про Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, ознайомила з умовами вступу та навчання за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» першого освітнього рівня (бакалаврського) та запросила до Інституту на захоплюючу екскурсію творчими майстернями кафедри образотворчого мистецтва.