Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ взаємовідвідувань занять науково-педагогічних працівників кафедри образотворчого мистецтва

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Науковий ступінь, вчене звання, посада

Назва навчальної дисципліни

Курс, група

Дата проведення

Примітки

  1. 1.

Школьна Ольга Володимирівна

Доктор мистецтвознавства, с.н.с., завідувач кафедри

Історія образотворчого мистецтва

І курс, група
ОМб-1-17-4.0д

05.04.2018 р.
об 11:35

Аудиторія
№ 120

  1. 2.

Крюкова Ганна Олексіївна

Заслужений художник України, доцент

Практика рисунку

V курс, група

ОМм-1-17-1.4д

23.03.2018 р.
об 11:35

Аудиторія
№ 116а

  1. 3.

Михалевич Віктор Вадимович

Кандидат культурології, доцент

Академічний рисунок

ІІ курс, група ДЗб-1-16-4.0д

27.03.2018 р.
о 09:55

 

  1. 4.

Зіневич Віта Миколаївна

Старший викладач

Образотворче мистецтво з методикою навчання

ІV курс, група

ПОб-14-4.0д

26.03.2018 р.
о 14:25

 

  1. 5.

Кашшай Олена Степанівна

Старший викладач

Історія світового кіно (дисципліна за вибором)

ІІ курс

29.03.2018 р.
об 11:35

 

  1. 6.

Коваль-Цепова Анна Володимирівна

Старший викладач

Академічний рисунок

ІІ курс, група ОМб-1-16-4.0д

20.03.2018 р.

о 09:55

Аудиторія
№ 125

  1. 7.

Прохорова Наталія Анатоліївна

Старший викладач

Академічний рисунок

ІV курс, група

ДЗб-14-4.0д

04.04.2018р.

о 08:30

Аудиторія
№ 123

  1. 8.

Жиров Василь Володимирович

Викладач

Академічний живопис

ІІІ курс, група
ОМб-1-15-4.0д

22.03.2018 р.

об 11:35

Аудиторія
№ 122

  1. 9.

Зайцева Вероніка Іванівна

Викладач

Живопис

І курс, група
ДЗб-1-17-4.0д

19.03.2018 р.
об 11:35

Рекреація І поверх

  1. 10.

Крюк Олександр Олексійович

Викладач

Академічний рисунок

ІІІ курс, група
ОМб-1-15-4.0д

22.03.2018 р.

о 09:55

Аудиторія
№ 116а

  1. 11.

Морозова Ольга Юріївна

Викладач

Академічний живопис

ІІ курс, група ДЗб-1-16-4.0д

27.03.2018 р.
об 11:35

Аудиторія
№ 122