Концерт студентів класів доцентів кафедри інструментально-виконавської майстерності Євгена Куришева та Ольги Ляшенко

DSC0840-min-1

21.02.2018 р. у Концертному залі Інституту мистецтв відбувся концерт класів кандидатів педагогічних наук, доцентів Євгена Володимировича Куришева та Ольги Дмитрівни Ляшенко. У програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів у виконанні студентів: Олени Лукащук, Валерія Лимаренко, Світлани Рябчук, Ігора Комаровського, Ольги Максимюк, Ніки Макерової та Світлани Капелюшної.

Відіопрезентація – Марія Грищенко. Ведучі заходу – Ольга Максимюк та Валентин Корнійко. Кординатор проекту – завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності О. С. Плохотнюк.

На заході були присутні студенти та викладачі Університетського коледжу, Інституту мистецтв, Національного університету імені М. П. Драгоманова, запрошені гості.