УВАГА! Тимчасово припинено освітній процес

Шановні викладачі, студенти та працівники Інституту!

Доводимо до Вашого відома, що Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 02 березня 2018 року (протокол №16) прийняла рішення про припинення освітнього процесу в усіх навчальних закладах м. Києва у період до 07 березня включно.

Відповідно в Університеті припинено навчання для всіх студентів, аспірантів та співробітників.

Усі не навчальні заходи, заплановані на період до 07 березня включно скасовано.

Освітній процес розпочнеться з 12 березня 2018 року.                                                                                                                              Адміністрація Інституту.