Творчість об'єднує

0

26 вересня 2013 року в Київському міському будинку вчителя була організована виставка дипломних творчих робіт випускників 2013 року спеціальності «Образотворче мистецтво».

З насолодою гості мистецької акції переглядали різнохарактерні полотна, а згодом відвідали чудовий концерт групи «New Bayan Wave», керівником якої є доцент кафедри інструментально-виковавської майстерності Інституту мистецтв, Заслужений артист України Костянтин Мартинович Стрельченко.

Присутні студенти та викладачі Інституту, прихильники сучасної джазової музики та образотворчого мистецтва мали змогу долучитися до прекрасного art-світу  та чудово проводити свій вечір.

8
10