Музичний антракт «Con Anima»

2017-12-12-14-46-37-747

12 грудня 2017 року в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов черговий випуск мистецького проекту «Музичний антракт» за участю студентів класу старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності, лауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Лідії Олександрівни Сахарової - Віри Ришкової, Ореста Бушака, Миколи Жадана   та ансамблю «ANIMA» - лауреата всеукраїнського та міжнародного конкурсів, (художній керівник – Л. О. Сахарова). У програмі прозвучали твори М. Кошкіна, А. П'яццоли, А. Шнітке, Б. Бартока, Ж. Бізе – Р. Щедріна в аранжуванні Л.О. Сахарової.