Брейн-ринг «Як ти знаєш Бориса Грінченка?»

11 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

12 грудня 2017 року в Інституті мистецтв  Київського університету імені Бориса Грінченка пройшов  II  Брейн-ринг на тему «Як ти знаєш Бориса Грінченка?». Захід підготовували і провели заступник директора з наукової роботи Ірина Олександрівна Ягодзинська та заступник директора з науково-педагогічної та творчої роботи Ганна Григорівна Кондратенко.

Студенти спеціальностей «Дизайн», «Хореографія», «Образотворче мистецтво» та «Музичне мистецтво» продемонстрували знання та ерудицію, логіку та дотепність, а перемогу виборола команда спеціальності «Образотворче мистецтво»! Вітаємо переможців та всіх учасників!

22 copy_copy_copy_copy_copy_copy

10 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

88 copy_copy_copy_copy
99 copy_copy_copy_copy_copy