Вітаємо переможця Всеукраїнської музичної Олімпіади "Голос країни"!!!

fottoo
           15 - 19 листопада 2017 р. у концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська музична Олімпіада "Голос країни".

Студент ІІ курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Костянтин Кукушкін (клас доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності заслуженого артиста України К.М.Стрельченка) у номінаціях «Клавішні духові інструменти, естрадна програма" та "Композиція: камерна творчість" став лауреатом І ступеня.

Вітаємо переможця!!!

kyk-1 kyk-2