Щорічний конкурс кандидатур на отримання у 2018 році іменної стипендії Бориса Грінченка

Шановні студенти – грінченківці!

Оголошується щорічний конкурс кандидатур на отримання у 2018 році іменної стипендії Бориса Грінченка.

Відповідно до Положення про іменну стипендію Бориса Грінченка (зі змінами і доповненнями наказ від 16.12.2016 р. № 701) в структурних підрозділах Університету розпочинається розгляд кандидатур претендентів на отримання іменної стипендії Бориса Грінченка. Документи від претендентів приймаються в навчальних частинах інститутів/ факультетів/ коледжу з 06.11.17 по 10.11.17 р.

З повагою, Ректорат