Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

НАУКОВИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ СЕМІНАР

22.03.2017 р. у рамках тижня кафедри хореографії відбувся науковий студентський семінар на тему "Новаторські знахідки балетмейстерів у балеті І.Стравінського "Весна священна", науковий керівник - завідувач кафедри хореографії, кандидат мистецтвознавства Медвідь Т.А. Студенти проаналізували особливості балету в постановці В.Ніжинського, М.Бежара, П.Бауш, А.Хана. До семінару долучитися студенти 2, 3 курсів першого освітнього рівня, та 1 курсу магістерського освітнього рівня. Студенти аналізували балетні постановки відомих балетмейстерів, робили їх порівняльний аналіз. Під час семінару відбувся невеликий диспут, метою якого було формування у студентів власного балетмейстерського бачення.

Студенти з цікавістю висували висловлювали свої враження про балет «Весна священна» в інтерпретації різних балетмейстерів. Виступи доповідачів супроводжувалися відео-фрагментами з балетів. По завершенню семінару учасники висловили бажання спробувати втілити власну концепцію «Весни священної».