Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ГРІНЧЕНКІВЦІ на МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ «ДИЗАЙН-ОСВІТА 2017»-2!

04 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

9-12 жовтня 2017 року представники кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у IX Міжнародному форумі «Дизайн-освіта 2017» у Харкові!

На престижному дизайнерському форумі цього року було представлено 35 освітніх закладів, серед яких академії Британії, Туреччини, Словаччини та Польщі. Грінченківці вперше на ньому презентували свої кращі дипломні проекти та змагались у конкурсі дизайн-проектів!

 На IX Міжнародному форумі (м. Харків) у конкурсі дизайн-проектів при виконанні колективного завдання за темою: «ТЕРИТОРІЯ ДИЗАЙНУ» кафедру дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представляли  студентки Зайончківська Наталія Вікторівна (6 курс, група ДЗм-1-16-2.0д), Васильєва Ольга Володимирівна (5 курс, група ДЗм-1-17-1.4з) Детальніше...