Продовжується збір волонтерської допомоги для бійців АТО

Шановні грінченківці!

Продовжуємо нашу вкрай необхідну та надзвичайно важливу справу - підтримку наших Захисників! Збір речей проводиться у структурних підрозділах і централізовано передається до корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б), каб.№401.

Термін проведення збору волонтерської допомоги: з 18 жовтня по 01 грудня 2017 р.

Необхідно: теплий одяг, взуття, білизна, шкарпетки, рукавиці, плетені шапки; цигарки; кава, чай, цукор, мед, сухофрукти, шоколад, продукти, консерви, печиво; засоби особистої гігієни; ліки: протигрибкові мазі, протизастудні засоби, спреї від нежитю, гематоген, вітаміни.

1. vПерелік складений згідно побажань бійців із зони АТО.

Передача волонтерської допомоги запланована до Дня Збройних Сил України.

00 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy