Пам'ять серця

bya-iloveimg-compressed

1 жовтня 2017 року на Подолі, в історичному місці проживання єврейської спільноти міста Києва, відбулася хода пам'яті жертв Бабиного Яру. Учасники ходи підкреслювали важливість згадувати трагічні події, що відбулися саме в нашому місті. До ходи приєдналися і студенти-грінченківці зі старшим викладачем кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Віти Зіневич.

За даними історика, провідного наукового співробітника Музею історії Києва, відповідального секретаря Громадського комітету для вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру Віталія Нахмановича, за весь час німецької окупації у Бабиному Яру були розстріляно 90–100 тисяч людей, з них десь 65–70 тисяч євреїв.