Звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Інституту Мистецтв

0

22.05.2013р. в актовій залі Інституту мистецтв відбулася звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Інституту Мистецтв.

Були заслухані звіти чинного Голови Ради студентського самоврядування та Голови студентської профспілки про їхню діяльність протягом 2012-2013н.р. Розглянуті питання обрання 20 делегатів на загальну конференцію студентів Університету; обрання одного представника в лічильну комісію з виборів президента Студентського парламенту; обрання двох представників до Студентського парламенту на 2013-2014н.р.; голосування та обрання нового Голови студради та Голови Студентської профспілки Інституту мистецтв на наступний навчальний рік.

Вітаємо Маліка Максима з обранням на новий термін на посаду Голови Ради студентського самоврядування та Лакоту Дарину на посаду Голови студентської профспілки! Бажаємо успіхів, натхнення та продуктивної роботи!!!