Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Інституту Мистецтв

0

22.05.2013р. в актовій залі Інституту мистецтв відбулася звітно-виборча конференція Ради студентського самоврядування Інституту Мистецтв.

Були заслухані звіти чинного Голови Ради студентського самоврядування та Голови студентської профспілки про їхню діяльність протягом 2012-2013н.р. Розглянуті питання обрання 20 делегатів на загальну конференцію студентів Університету; обрання одного представника в лічильну комісію з виборів президента Студентського парламенту; обрання двох представників до Студентського парламенту на 2013-2014н.р.; голосування та обрання нового Голови студради та Голови Студентської профспілки Інституту мистецтв на наступний навчальний рік.

Вітаємо Маліка Максима з обранням на новий термін на посаду Голови Ради студентського самоврядування та Лакоту Дарину на посаду Голови студентської профспілки! Бажаємо успіхів, натхнення та продуктивної роботи!!!

1 2
3 4