Вітаємо Марковську Катерину!

00 copy_copy_copy_copy_copy

Вітаємо лауреата I ступеню - Марковську Катерину, студентку V курсу спеціальності «Музичне мистецтво» (клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу - Макарова Е.В.), яка виборола перемогу в номінації «Академічний вокал» на Інтернаціональному конкурсі мистецтв «Sea sun Festival» серед учасників із Італії, Іспанії, Грузії, Казахстану, Росії, який відбувся в Іспанії, в місті LIoret de mar, 2017 р.

Пишаємося успіхами Катерини Марковської та бажаємо їй подальших перемог, які надихатимуть її на нові звершення!

000 02 copy_copy_copy_copy