Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

26 27 квітня 2017 р. у м. Переяслав-Хмельницький відбувся ІV Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй». У конкурсі в номінації «Інструментальне виконавство (фортепіано)» у віковій категорії «Професійні виконавці» брали участь студентки спеціальності «Музичне мистецтво» Ірина Зайцева (ІV курс) та Олена Лукащук (ІІІ курс). Вони виконали різностильові музичні твори, що були передбачені умовами конкурсу.

Журі конкурсу, враховуючи технічну й художню виразність виконання, творчу індивідуальність та оригінальність інтерпретацій нагородило їх дипломами лауреатів конкурсу. Ірина Зайцева (клас ст. викладача О. С. Економової) отримала диплом лауреата І ступеня, а Олена Лукащук (клас доцента О. Д. Ляшенко) – диплом лауреата ІІ ступеня.

Вітаємо лауреатів конкурсу та їх викладачів із вдалим виступом та бажаємо подальших творчих перемог у конкурсних змаганнях!Дипломи