Вітаємо володарку Гран – прі IХ Інтернаціонального Українського Музичного Конкурсу «INTERNATIONAL COMPETITION MUSIC THE UKRAINE», присвяченого пам’яті М.І. Спозіто (7.05.2017 р., м. Одеса),  Тетяну Кулю, студентку 2-го курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, її викладача, заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Петрикову Оксану Петрівну  та автора оригінального аранжування і виконавця партії фортепіано, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу Полянського Тимура В’ячеславовича з яскравою перемогою!

Бажаємо творчого натхнення, креативних ідей, нових прагнень і підкорених вершин! Пишаємося Вами! З найкращими побажаннями, кафедра академічного та естрадного вокалу.

06 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy