Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР

000003.05.2017 р. на методологічному семінарі кафедри інструментально-виконавської майстерності відбулась доповідь викладача кафедри Киричук Т.М. на тему: «Використання та поєднання різних шкіл гри на бандурі у процесі формування виконавської майстерності бандуристів-інструменталістів». У доповіді розглянуто проблему модернізації бандури в Україні та в діаспорі, а також можливості її хроматизації. Першим реформатором бандури став Г.М. Хоткевич, який і створив концертний репертуар для неї. Він був засновником концертної школи бандуристів в Україні.

Сьогодні всі музичні навчальні заклади України користуються лише хроматичними бандурами чернігівського типу. Відродженням та збереженням старосвітської бандури займається «Київський кобзарський цех». Автор у доповіді порівнює художньо-технічну специфіку чернігівської та харківської бандур, детально розглядає відмінності в їх конструкції.