Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство» Марину Вишневецьку та її наукового керівника!

5555 44444 copy

11 квітня на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство».  За результатами Підсумкової науково-практичної конференції у секції «Загальне мистецтвознавство» перемогу здобула студентка V курсу Інституту мистецтв – Вишневецька Марина. Вітаємо переможницю та її наукового керівника – Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Бажаємо подальших успіхів і наукових звершень!