Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство» Марину Вишневецьку та її наукового керівника!

5555 44444 copy

11 квітня на базі Харківської державної академії дизайну і мистецтв відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Мистецтвознавство».  За результатами Підсумкової науково-практичної конференції у секції «Загальне мистецтвознавство» перемогу здобула студентка V курсу Інституту мистецтв – Вишневецька Марина. Вітаємо переможницю та її наукового керівника – Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Бажаємо подальших успіхів і наукових звершень!